Kontakt

Adres

ul. Dobra 22/24 lok. 15
00-388 Warszawa

telefon

+ 48 790 528 029

Kontakt

Dobra Bawialnia znajduje się w samym sercu Powiśla, na rogu ulic Dobrej i Tamki. Mieścimy się na 2 piętrze przedwojennej kamienicy, która mogłaby opowiedzieć wiele ciekawych historii. Już wchodząc przez bramę na wspaniałe podwórko możecie poczuć się jak w bajce. Mamy windę, ale też kilka schodków. W razie potrzeby pomożemy Wam pokonać utrudnienia architektoniczne.

Dojście do bawialni:

Wejście przez bramę – dzwonek 15. Po przejściu przez bramę kierujcie się w lewo, i znów w lewo przy figurce Matki Boskiej. Klatka nr 2, drugie piętro. W naszym budynku jest nowa winda, w której zmieści się większość wózków. Większe wózki można zostawić na podwórku przy stojaku rowerowym lub na parterze po lewej pod ścianą. Mamy dla Was blokady rowerowe, jeśli zechcecie zapiąć wózki.

Bardzo prosimy o respektowanie spokoju naszych wspaniałych sąsiadów, nieblokowanie wyjść oraz przyciszone rozmowy na podwórku – w patio bardzo niesie się głos.

Dojazd transportem publicznym

Bawialnia mieści się 3 minuty spacerem od przystanku metra Centrum Nauki Kopernik. W okolicy jest też wiele przystanków autobusowych m.in. 102, 127, 162, 105 oraz dworzec PKP Powiśle.

Parkowanie

Kochamy Śródmieście ze wszystkimi jego zaletami i wadami. W okolicy bawialni jest wiele miejsc parkingowych, ale czasem trzeba ich chwilę poszukać. Sugerujemy ulice Dobra, Smulikowskiego, Wybrzeże Kościuszkowskie, Jaracza. Jest też niedaleko prywatny parking – ul. Dobra 12/14.

Skontaktuj się z nami!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Polityka prywatności i Warunki korzystania